Idea

Co to jest PodkarpackiSport.pl

PodkarpackiSport.pl to nie tylko serwis informacyjny, to IDEA.
IDEA mająca na celu wspieranie sportowców, klubów oraz związków sportowych. Robimy to poprzez pomaganie w tworzeniu ich wizerunków, doradztwo marketingowe i pomoc organizacyjną.

Sport młodzieżowy nie może liczyć na takie zainteresowanie mediów jak sport zawodowy. Największe redakcje sportowe relacjonują tylko najważniejsze wydarzenia i zawody, przedstawiają sylwetki tylko tych sportowców, którzy już osiągnęli sukces co najmniej na arenie krajowej. A przecież każdy sportowiec swoje pierwsze kroki stawia często gdzieś w mniejszym klubie. Pracuje ciężko wiele lat, licząc na to, że w końcu osiągnie sukces i zostanie zauważony. W tym czasie najczęściej pozostaje sam, wspierany jedynie przez swoją rodzinę i przyjaciół.

Naszym celem jest więc promowanie takich ludzi, pisanie również o ich początkowych sukcesach. Jesteśmy przekonani, że pokazanie ich pracy i poświęcenia, nawet drobnych osiągnięć szerszemu kręgowi odbiorców wpływa motywacyjnie na ich psychikę, przyczynia się do rozwoju kariery i w efekcie osiągnięcie sukcesu o jakim marzą. Wszystko po to aby wiedzieli, że są zauważani, aby czuli, że ich praca ma sens oraz po to by stawali się rozpoznawalni. A co najważniejsze, by ich talent nie został zagubiony.

Chcemy również wspierać tych co kształtują ich sportowe charaktery, dają możliwości treningu i udziału we wspólnych sprawdzianach, rywalizacji i zawodach, czyli związki i kluby sportowe. Te organizacje często nie maja czasu i środków na zajęcie się sprawami medialnymi. Oferujemy więc współpracę poprzez umożliwienie prowadzenia im profesjonalnych stron WWW bez konieczności zawracania sobie głowy jakimikolwiek kwestiami technicznymi.

To nasza IDEA, którą systematycznie wdrażamy w życie już od kilku lat. Cel, który przyświeca naszej działalności. Wspieramy ludzi, promujemy wydarzenia i uruchamiamy różne projekty.

Zapraszamy do zapoznania się z tym co udało nam się przez ten czas stworzyć oraz do wsparcia naszego celu oraz wszystkich młodych, ambitnych ludzi poprzez systematyczne zainteresowanie i dobre słowo.
Informujcie nas o młodych sportowcach, ich sukcesach i wydarzeniach sportowych w naszym regionie.

Projekty

Nasze projekty

W ramach naszej dotychczasowej działalności uruchomiliśmy kilka projektów, które wpisują się w IDEĘ wsparcia i promocji sportu w naszym regionie, ... a to dopiero początek.

Stworzyliśmy platformy skierowane do zawodników, związków sportowych i klubów:

  • Blogi sportowców

  • Serwisy związków sportowych

  • Strony klubów sporotwychPomagamy również w kreowaniu wizerunku poprzez tworzenie ofert marketingowych dla sponsorów:Tworzymy i prowadzimy serwisy internetowe wielkich wydarzeń sportowych wraz z zarządzaniem profilami społecznościowymi w social mediach:Kolejne pomysły czekają na swoją realizację ...

 

Serwis info

Serwis informacyjny

Nasz serwis PodkarpackiSport.pl to nasza główna platforma informacyjna, od niej wszystko się zaczęło. Znajdziecie w niej aktualne informacje oraz ogromne bogactwo wiedzy o osiągnięciach młodych sportowców w niemal wszystkich dyscyplinach, a także wywiady z zawodnikami, adresy organizacji sportowych w regionie, rzetelne informacje o możliwości pozyskiwania z różnych źródeł wsparcia i dofinansowania sportu oraz bazę danych o olimpijczykach z Podkarpacia.Okienko z linkiem

Stworzyliśmy również platformę ligową PodkarpackieLigi.pl, która jest źródłem skumulowanej wiedzy o tym, ile podkarpackich klubów występuje w różnych szczeblach rozgrywkowych gier zespołowych. Stanowi ona drogowskaz do stron, na których można znaleźć szczegółowe informacje o danych rozgrywkach.
Aktualności z serwisu PodkarpackiSport.pl:

czwartek, 30 maja 2019r.

Od idei do marki – O dwóch takich…

Była Wigilia 2015 roku. Padła decyzja: "Ruszamy!". Nikt o tym nie wiedział, poza nami dwoma. Ale satysfakcja była taka, jakby śledziło nas miliony. Tego dnia rano oficjalnie do emisji trafiła strona PodkarpackiSport.pl.... Zobacz na PodkarpackiSport.pl

poniedziałek, 27 maja 2019r.

Podkarpaccy judocy mistrzami woj. lubelskiego

W Zamościu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w judo. Dziewięć złotych medali wywalczyli zawodnicy Akademii Judo Rzeszów.... Zobacz na PodkarpackiSport.pl

piątek, 24 maja 2019r.

Mistrzowie Podkarpacia do lat 18 w lekkiej atletyce 2019 (WYNIKI)

W Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych (U-18) w lekkiej atletyce. Najwięcej medali pojechało do Rzeszowa.... Zobacz na PodkarpackiSport.plPo więcej zapraszamy na PodkarpackiSport.pl

Współpraca

Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy otwarci na każdą jej formę:

  • -  jeśli chcecie pisać o tym co dzieje się u Was, w Waszym klubie, związku,
  • -  jeśli potrzebujecie strony internetowej, aby samemu kreować informację o sobie i tworzyć własną historię,
  • -  jeśli potrzebujecie pomocy przy tworzeniu oferty marketingowej,
  • -  jeśli nie macie pomysłu na promocję,
  • -  jeśli macie pomysł na fajne działanie, ale nie wiecie jak się do tego zabrać …

Jesteśmy do dyspozycji!


Jeśli chcecie się dowiedzieć o Nas, ale nie od Nas - zapytajcie tych, którzy nam zaufali:

"W imieniu Zarządu Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego z przyjemnością rekomenduję portal PodkarpackiSport.pl, który stworzył naszą stronę internetową, a obecnie ją utrzymuje i pomaga w jej prowadzeniu.
Nasza współpraca układa się wzorowo. PodkarpackiSport.pl to ludzie przychylni, łatwo nawiązujący kontakt, co przekłada się na sprawną komunikację. Co ważne, nasz partner elastycznie i szybko reaguje na wszelkie nasze potrzeby wymagające opracowania nowych rozwiązań w funkcjonowaniu naszej strony. PodkarpackiSport.pl znacząco przewyższył nasze oczekiwania, w związku z tym bez zastanowienia mogę polecić jego usługi wszystkim zainteresowanym nawiązaniem z nimi współpracy."

Zdzisław Lubas - Wiceprezes POZB

"Podkarpacki Związek Badmintona korzysta z usług portalu internetowego PodkarpackiSport.pl od marca 2016 roku.
Usługi tego portalu oparte są na nowych technologiach informatycznych doskonale spełniają swoją rolę w przekazie wiadomości z naszej dyscypliny. Osoby obsługujące serwis są doskonale przygotowane merytorycznie. Wszelkie sugestie co do wyglądu i funkcjonalności naszej strony są wprowadzane bardzo szybko.
Panowie są bardzo pomocni w zakresie doradzania oraz wprowadzania nowych usług na stronie.
Pomoc techniczna jest dostępna w nieograniczonym stopniu. Ponadto usługa ma gwarancję stałego ulepszania oraz ochrony danych.
Reasumując nie ma lepszej oferty i tak kompetentnych osób wspierających portal PodkarpackiSport.pl."

Andrzej Rachwał – Prezes PZB

"Jestem bardzo zadowolona ze wspołpracy z PodkarpackiSport.pl. Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Stworzona strona oraz folder sponsorski spełnia wszelkie oczekiwania na obecną chwilę, a przyszła współpraca pozwoli na rozwinięcie skrzydeł.
Bardzo polecam."

Danuta Cieślak (Urbanik) - lekkoatletka, olimpijka

"Dziękujemy Redakcji PodkarpackiSport.pl za rzetelne, merytoryczne prowadzenie strony internetowej oraz ciekawe jej ułożenie dla naszej córki Oliwii Sybickiej, która jest młodziutką tenisistką.
Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi Szczepańskiemu za życzliwość i pomoc, którą nam okazuje już rok, bo tyle istnieje blog Oliwii. Jesteście profesjonalistami i wspaniałymi ludźmi ponieważ widzimy staranność jaką kierujecie się w pracy.
Dzięki Wam mamy możliwość na tak dużą skalę pokazać talent naszego dziecka, jego bieżące osiągnięcia, co kiedyś pomoże odtworzyć historię przebiegu jej sportowej ścieżki.
Jeszcze raz dziękujemy."

Rodzice Oliwii Sybickiej

Sprawdźcie nas!Blogi sportowców

Naszym celem jest wspierać młodych sportowców. Specjalnie dla nich stworzyliśmy platformę, na której każdy sportowiec, całkowicie za darmo, może prowadzić swój blog lub stronę internetową.

Zobacz projekt

 

Związki sportowe

Związki Sportowe chcą dotrzeć z promocją sportu do wszystkich sportowców, trenerów, rodziców i kibiców. Dajemy im więc narzędzie jakim jest profesjonalna, nowoczesna i przejrzysta strona internetowa.

Zobacz projekt

 

Kluby

Kluby Sportowe to miejsce, gdzie rozwijają się i kształtują swoje charaktery młodzi zwycięzcy. Ich rodzice i koledzy z niecierpliwością czekają na relacje z aren sportowych. Oferowane przez nas strony internetowe są doskonałym sposobem dla Klubów do informowania o swoich sukcesach i planach oraz wynikach swoich wychowanków.

Zobacz projekt

 

Oferty marketingowe

Zobacz cały folder

 

Stworzenie, utrzymanie i prowadzenie

Odwiedź stronę OOM 2018

 

Social media

Zobacz stronę OOM 2018 na Facebooku